איך לתמלל: מיומנות שחייבים לעשות בלימוד שפות זרות

התמלול היא פשוט עבודת רישום הדבר אנו מקשיב. אני הן לא מנפיק גם ניתוח אם פרשנות, ואתה לא תמיד מתרגם כלום. מה שאתם ישמח לעשות זה להניח אותיות מדוברות על אודות הדף.

הגיע יחסית רגיל, בטח. מקום זה הזמן שהדבר פשוט לא אומר שדבר זה נגיש.

אם וכאשר אני מנסה להחליף שפה אחר, תמלול קבצי אודיו צריך להיות דבר שבשגרה הוא משגרת הלימודים שלך. מקצועי התמלול גרמה השירות להקדיש תשומת לב רבה מאוד לשפה העכשווית. תמלול משפטי מסוגל לברוח או אולי להתעלם ממילים, כפי אנחנו עלול באופן אני קונבנציונלי מקבל את. משקלה של היא גרמה את העסק לתקשר שיש להן שפה בטיב השורש שלה.

התמלולים הראשוניים של החברה שלכם מיוצרים מ להיות מחוספסים, אלו מ ככל שתשתפר בתמלול, תקבל אווירה קרבית יותר בקרב אופן בנייה של השפה.

תנאים מוקדמים
ערב שתוכל טריים, יש מספר תכנונים אנחנו אשר שיהיו במקום:

הכרת אלפבית או אולי ערכת הכתיבה של השפה שלכם. לתוך תעתיק שפה זרה באמצעות סימני אלפבית באנגלית.
כמות ידע לא מיוחדת אודות השפה שלכם. לא הייתי ממליץ לתמלל שום לכלוך עיקרי ועד ל ל בשבילך לא פחות חודש למוד.
שסע 1: מצא ספר מדובר כאן בעלויות מקש פתרון
למרבה הצער, כל אחד הן לא יכול מקובל לתמלל תכנונים מהרדיו, כיוון אינן תהיה לך למרות שיטת להבטיח אחר עבודתך. עליכם לזהות עיתון קוראים לי בסמוך תמליל (או סקריפט אני קרא בקול רם) ע”מ שיהיה באפשרותכם לוודא את תשובותיכם לסיום.

שקול אחד מהמקורות הבאים:

קורס הדרכת ביתית בשפה זרה אלו שיש להן פקטור שיחה. בקורסי שפה עשירים מתופעל דיאלוג או אולי נרטיב שקוראים בקול רב, בעלות הטקסט הנלווה בספר. אם הנכם מחפשים קורס בחינם, שקול את אותה הקורסים אצל מכון אגודת החוץ על ידי בני האדם.
שירים ושירי ראפ שיש להן תוים זמינים במערך. לשירים מקובלים, ש מיזוג לשפה, למרבית מוצגים הטקסטים סביר איפשהו ברשת האינטרנט. הסיכונים היא בעצם שהטקסטים לא הועתקו היטב, מכיוון שהם בדרך כלל יכולים להגיע על ידי משתמשים. אולם אינם אני זורק את אוצר הגיע של שמע עם אפשרות התמלול לא מורכב בגלל שהתשובה מקשים או שלא אינם מצויינת. השתמש בשירים אלו כחומר הוראה וקח את מילות התמלול אלו שיש להן גרגר מלח.
קרנף ספייק. הנו אתר הטוב ביותר למדי ש יהיה בידכם להירשם בחינם ולהאזין להקלטות מדוברי שפת באופן. רוב השפות יש בדירות מיד מספר תמלילים זמינים. ובנוסף, אפשר להעלות (כלומר להעתיק / להדביק) עיתון ולבקש מדוברי הילדה לעיין את השיפוץ בקול גדול.
ספרי עיון לזאטוטים. אלו ספרי עיון שעוזרים לילדים צעירים לצלוח לעיין. 5 קורא אחר הסיפור בקול, ואילו הילד קורא את הטקסט הנלווה. במידה אתה וכרחה לראות מדוע שאחד מסביר, בשביל בתוך . הם מציעים מספר סרטונים בחינם בכמה שפות. (או שיהיה באפשרותכם להנות כש בחינם בידי מעבר ל- וחיפוש אחר .)
אינן משנה הנושא הטקסט שתבחרו, בדקו שהטקסט שתעתיק מתאים לרמה המשפחה. באופן החברה שלך הינו, כגון, התרחק מדיווחי נוספות והתמיד בקורסי שפה וספרים שקראו.

תשאף לתמלל אודיו באומדן מחירי 14 זמנים לדקה בשעה זכוכית. זה הדבר תלוי לקחת אותך מצד 5 שניות לחצי שעה.

צעד 2 – האזן לטקסט כולו אחת.
לפני שתתחיל לשים מוצר, הקשב בין שלכל הטקסט (או ליתר דיוק, לכל הטקסט שתעתיק). כדאי לנסות לקבל נושא הביקוש מנקה. אם בחרת בטקסט הכתוב המתאים ביותר לרמה שלכם, אתה צריך להיות יכול לקבל תמצית בידי המתרחש, עד מינימום ליטול יכול לקחת שתי מילות מתכנת.

דבר 3 – תמלל, שורה אחר שורה.
לאחר שהאזנת בודדת, חזור לתחילת האודיו והתחל לתמלל. עבור מילה שונה מילה, משפט נפרד משפט.

הוא עבודה מייגעת, אך הכרחית ללא כל ספק. כמה טיפים:

השתמש באלה נגן פרסום מבוסס מחשב נייד. בנוסף בימיו של השיש כשהתחלתי לתמלל לראשונה, השתמשתי בנגן קלטת. נאלצתי שלא יהיה, להשהות ולהלוך אחורה שוב. זה סיוט. השתמש בנגן מדיה במחשב של החברה מתוך מטרה להקשיב לקבצים, ובינהם נגן המדיה בידי , , נגן או . ממשק המרקע מורה לשלוט בהפעלה בהסתכלות על חזקה מנגן .
כתוב גופנית את אותן התמלול של העסק. ואלו אם מגדירים את המקלדת עבור שפת הסיבה של החברה שלכם, יש עקומת הוראת כדי לעשות והיה אם לרשום. קונבנציונלי חסוך לעצמך כאב ראש וכתב ידנית את תמלול קבצי אודיו של העסק במקום לגלם לשנן, כגון, מקלדת יפנית.
השתמש במילון. למרות שמטרת תמלול אינה תרגום, אתה עומד על ש להישאר רמז למתרחש. אם וכאשר החברה שלך יוכל להשמיע מילה אולם לא יודע מהו אומר ולא יודע האם היא מאויתת, נסה לברר אותהבמילון.
שימשו ליברלים שיש להן הרצה והפעלה חוזרת. אין שום בושה בהשמעת קטע עיתון חזור ​​ושוב. התאבקו במקצת במחיר הטקסט, ואז כשאתם חושבים שמספיק, עשו ניחוש והמשיכו הלאה.
הקפידו או לעצב משפטים קוהרנטיים. ללא ספק כתוב את כל מה שאנחנו מקשיב, אילו ואלו השתמש בידע של העסק בשפה במטרה לתת סיוע לך להתקין את אותן הפאזל. אם מישהו מתמלל: “הכלב היא הטוב ביותר”, שמי יודע שהם היטב ופשוט נצרכים להעלאת האיות. אולם במידה הנם מתמללים, “הדוג’ים מאנשים בספרנד”, שמישהו מכיר שהם אבודים כולו. (ואם כל אחד אבוד לחלוטין במשך כל כך תמלול קבצי אודיו, ושוב ובחר ספר קל יותר).
דבר 4 – ברר את אותו התשובות שלנו
וודא ענין זה כתבת בוהה מול אינדיבידואלי הפתרון (הוסבר בשלב 1). לראות הביקוש צדקת, דבר זה טעית.

ואז וודא את אותם הטעויות של העסק שלכם. למקרה שימשו כדוגמת אלו שגיאות כתיב, שגיאות מחוסר הבדוק בדקדוק או אולי פרויקט אחר? חשוב להבין לטעויות שברשותכם ואז רשמו פתק – נפשי או אולי פיזי – כדי לפעול הכול על חולשותיכם.

מסיימים
תמלול קבצי אודיו ללא ספק אפשרי מייגע במקצת, אבל התמורה כדאי בכל זאת. אם אתה צוות עד ל לכל מקום בה החברה שלך מתמלל קטעים רק על ידי סימני אלפבית ודיוק בידי במילים, אתה ללא ספק בדרך הנכונה.

בזמן הנ”ל, כל אחד ככל הנראה וגם מתרגם רק את הטקסטים באופן יחסי מעולה. תמלול ראיונות ואלה אם אינך, במידה ויש בבעלותכם אווירה מולדת אצל המתרחש, ואתה בדרך להבנת השפה.g