הסיבה הנחשבת ביותר למה בעל רווחים עבורך לתמלל

בחקר הג’אז (כמו ואלו בתחומי מוזיקה אלתורים שונים אחרים) תעתיק בקרב סולו מאולתר הינה פרקטיקה סטנדרטית. ג’אז מתואר מזמן לזמן קרובות כ”שפה “, ואחת השיטות המוצלחות עד מאוד לחדש שפה הינו היא בעצם באמצעות תמיכה ותמלול.

קיים מיומנויות שונות מתחיל אינדיבידואלי מתמלול סולו.

מורים מקיפים לאלתור מתלמדים רק את תלמידיהם לסולו מתוך מטרה לחדש את אותה שפת הג’אז כביכול, וכן להעניק לדירה אפשרות לבחור מילון אצל “ליקוקים” שימושיים שכדאי לתרגל שלכל 12 המפתחות ולהחיל וש על אודות שינויי אקורדים, מנגינות. וכו’ ‘(אני אינם עוזר ניכר בגישת “ארסנל הליקוקים”, ברם תמלול ללא ספק עוזר בזה, והיה אם הגיע הביקוש אנחנו מחפש.)

זוהי שיטת נפלאה להעלות בדרגה אחר הדרך הבטוחה, שכן קרוב לוודאי שתעמוד לפני רצפי מילים שקל הן לא משתלבים בנוחיות במה שאנחנו מובהק לנגן. וברור שדבר זה הדרכה מעולה בהרמוניה בג’אז כשאתה מנתח רק את הנושא שניגן הסולן.

ברם שמישהו ייראה לנכון שהמיומנות העיקרית ביותר אנחנו צובר כשאתה מתמלל סולו (והסיבה הדומיננטית אודות מה אתה אשר לעשות את זה) היא בעצם שהינכם לומד באיזו דרך ולשמוע מהיבט של עמוקה.

מענה חזקה. העסק שלך נמצא, כשאתה מתמלל סולו מאולתר, העסק שלך מקשיב ליותר ממגרשים שמנגנים. העסק שלך מאזין למראה הטון, להתקפה, לדינמיקה, לביטוי, לנגן טמפו / קצבי וכדומה, לפי של מתפתח באזור ההקלטה מזמן נבון.

ברם כל אחד אינן מתייחס בסיסי לאלמנטים המוזיקליים לחוד, לפי שציינתי פה. העסק שלך צבר ואלה עמוק למוחו אצל האמן. זה הזמן עפ”י רוב כאילו אני משתדל לבלות את אותן החוויה שעליו / ה ביצירת הסולו. החברה שלך משתלם למצוא ולהעתיק צלילים שסימון מוזיקלי הן לא מסוגל התבצע לבטא במידה מוצהר או אולי אמין ומקצועי. החברה שלך התלמיד לזכור ולדבר רק את השפה בעצם.

לכל פתק מותקן משמעות. לכל מכיוון קיים משקל. בכל יסוד שהאילתור בחר קשור לכל נושא אחר. וכל זאת מנקה כחוויה תמה אצל תקשורת ותגובה מכיוון הסולן לשאר האנסמבל. ואתה באופן ישיר בלב ליבו של החוויה הנ”ל.

וזאת אנו מטיב אם תיק עבודות את אותו האוזן של העסק שלכם מבחינת מגרש המכוניות והקצב. ככל שתתמללו שנתיים, באופן זה ישמש נגיש 2 שנים. הגיע ראוי באופן ספציפי בגלל שאתה מסוגל לשמוע, לזכור ולשמור שנתיים בזיכרון המלאכה של העסק. וכל זאת מתורגם לרווחי עולמי במשחק שלנו. אתה מגיע מגישה מדויקת 2 שנים, אינטלקטואלית יותר לאלתור, לגישה בבטנך אני סומך הכול על המוזה שלכם ועוקב שונה אוזניך.

כשאתה מתמלל אני משלו את כל היכולת ולשמוע בטיב תודעה לא מעטה, התלמיד לשים לב לפרטים מלאים הקטנים ומטפח את אותם הדמיון המוסיקלי של החברה.

היא מטרת ההחלקה שמורים מקיפים לאלתור ג’אז מפיקים להחליף פשוט סולו שתעתקת, אך לא מהכתובת הכתובה בקרב תמלול בידי מישהו אחר.

פסנתרן הג’אז הממשי והמורה, לני טריסטאנו, מתבצע תלמידיו (וורן מארש, לכל המעוניין קוניץ, ואח ‘) יתמסרו להאזנה לסולו במשך תקופה ארוכה (לעיתים חמש שבועות) ערב ש להם. תמלל זה. הנו מתבצע מתעקש שאנו ידאגו לשיר הנל מבחינה מושלמת לחלוטין: צלילים, מקצבים, סקופים וכיפופים, ביטויים, דינמיקה … בכל רגש של הסולו. הסיבה העיקרית שלו: ולספק לתלמידיו להאזין לעומק.

שמישהו חושב שהדבר בסדר לנגן תמלילים בידי עוזרות מאפיינים, אגב, אבל אלו שיש להן מטרות משתנות בלב ליבו של. עבורי בזהירות, הינן שיטת נפלאה להעלות בדרגה את קריאת הראייה ואת הטכניקה, כמו וגם לפעמים סיכוי להבחין זריזה אמן שאולי לא קיימת עבורינו ניסיון מצויין עימו. עוד, זה הזמן חלק נעים.

אולם והיה אם שמי צריכה להעמיק, שמי ש לעשות את אותו תמלול בעצמי. ואני רואה לנכון לעסק שלך לערוך הינה אף. היתרונות הרבים פשוט עצומים מכדי להתעלם מהמאמנים.

אם מעולם לא תמללת סולו לפני זה, הינו כמה תכנונים לעשות / לדעת מתוך מטרה לעזור לך:

בחר סולו שאתה האומנם מעריץ – עד ל מספר שהדבר נשמע חד מאליו, אתה הדבר תלוי לתכנן מופתע מכמות המתמללים המתחילים שמתרפקים בניסיון התמלול הראשוני שלכם לסולו שהם כבר מנחשים שהם כבר מעדיפים לתמלל (אולי מחמת חשיבותו ההיסטורית אם המוסיקלית ), בשונה לחלוטין מדוע שאנו האומנם דורשים לתמלל. והיה אם החברה שלך נאלץ באמצעות חומרי הבנייה, המוטיבציה היום תיתן אותי רחוק, ותיהנה מהתהליך באופן ניכר. אך … (ראה להלן)
גונן אודות זה רגיל – בחר פריט שרצוי לשיר בקלות, בסיסי יתר על המידה בקצב. מצא פריט לירי ומרווח. יותר ויותר מספר אותיות זורמים.
תקשיב, תקשיב, תקשיב- מהר. אם וכאשר כל אחד מסוגל לשיר אחר הסולו בצורה מדויקת (כמו שמר טריסטנו עשה אחר תלמידיו), תופתע כמה מהר ובפשטות העסק שלך יוכל למצוא את אותן התווים המתארת את הכלי של החברה. וגם, שמי להפנות לתשומת לבכם לתמלילים הראשונים של החברה שלכם לשאת מוגבלים לאמנים שמנגנים בחומרי של העסק שלכם. קדימה באופן העסק שלך מנגן סקסופון אלט, תמלול של פול דזמונד ישמש בצורה ניכרת ידידותי למשתמש, מקום טוב להתחיל כש (כל עוד אתה מעריך את אותו פול דזמונד).
במקצת בכל לפני כעשר שנים זה הזמן בסדר – והיה אם החברה שלך מפוחד מאורך הסולו שאתם באמת הכי אוהב, זכור מתחיל לא אשר לתמלל את כל זה הזמן. ברר והיה אם אתה יוכל לקבל את אותם הביטוי ההתחלתי. ואז השני. עשה את דרכך לתמלול מקהלה. באופן כל אחד מרגיש את אותו זה, המשך הלאה. הפוך את העוזרת לפרויקט ממושך טווח ותהנה מתחושת ההישג ככל שתגיע לסוף. נוספת תגיעו עד הרגע סיום מלא, הגיע והן בסדר. הינו למדת עסקה בעלת רמה ושיפרת את כל כישוריך. בלי חרטות.
האט זה – אם וכאשר הגיע מקובל מגיע במהרה מאוד מכדי שתוכל להעסיק את העוזרת, שקול כמה מיישומי התוכנה והסמארטפון שתוכננו יחסית לתמלול (כדי להאט את קצב ההקלטה מבלי להופך לדבר אחר את אותו המגרש). שירותי אפליקציות ותוכנות נודע אחד הנו מאת מחרוזת שביעית. וכמובן שיש כעת הרבה אפליקציות ותוכנות לסמארטפונים שעושות את אותה הטריק.
אל תכתוב שום לכלוך – הן לא בהתחלה בכל מצב, מכיוון שזה אפשרי הסחת הכירא לעיתים מתסכלת. דרוש שהסולו ייכנס מעמיק לתוכך. תמלולה מכיר כל כך תו וכל מכיוון, ושאתה יוכל לנגן שאותה שוב ושוב לשביעות רצונך בזיכרון. ברגע אנו יכול לעשות זה, כל אחד מוזמן לכתוב זה. הוא נסיון נפלאה למרב גם (במיוחד ע”מ לסייע לי להתקשר ולתרגל מקצבים).
מעל כל, תיהנו. באמצעות להחליף ולשמוע מושקעת ולהעתיק צלילים ומקצבים במידה בכל מסויים, תרחיב את אותו הביטוי המוסיקלי של החברה שלכם, תבהיר מי אתה כאמן, ותלמד את אותם עצמך לבטוח הכול על האוזניים של העבודה. איחולים לבביים!g